ویزای بلژیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

ویزای توریستی و یا کاری بلژیک به افرادی تعلق می‌گیرد که قصد بازدید از این کشور و یا کاریا تحصیل را دارند و برای مدت معینی دربلژیک اقامت خواهند داشت.

ویزای بلژیک

برای تقاضای ویزای بلژیک (ویزای کشورهای شنگن)، حضور متقاضی در سفارت بلژیک الزامی با تمامی مدارک لازم  می باشد و مصاحبه انجام می‌گیرد. دریافت فرم تقاضای ویزا، از طریق وب سایت سفارت جمهوری فدرال بلژیک در تهران و همین‌طور مراجعه‌‌ی حضوری به سفارت امکان‌پذیر است ولی وقت مصاحبه به صورت تلفنی به متقاضیان داده نخواهد شد. فرم اینترنتی درخواست ویزا را باید به صورت پرینت‌شده به همراه مدارک دیگر، روز انجام مصاحبه ارائه دهید.تیم ویزا فور ویزا با هدف ارائه خدمات نوین در 4 زمینه ویزا، وقت سفارت و پیکاپ ویزا و رزرو هتل آماده خدمت به متقضیان می باشد.

مدارک لازم ویزای بلژیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (6 Votes)

مدارکی که باید علاوه بر فرم تکمیل‌شده در وقت ملاقات و انجام مصاحبه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر می باشد:
توجه : از همه‌ی مدارک باید یک کپی هم موجود باشد؛ اصل مدارک بعد از مطابقت به شما برگردانده می‌شود و کپی آن‌ها در پرونده‌ی شما در سفارت می‌ماند.
کلیه‌ی مدارک فارسی باید ترجمه‌ی رسمی انگلیسی شده باشند.
شناسنامه ایرانی
گذرنامه
اعتبار گذرنامه باید حتماً شش ماه بیشتر از تاریخ خاتمه‌ی اعتبار ویزای درخواستی باشد.
دو قطعه عکس رنگی
توجه : چنانچه اسامی همراهان در گذرنامه‌ی درخواست‌کننده‌ی ویزا ذکر شده باشد، باید دو قطعه عکس رنگی از هر کدام از همراهان نیز در مدارک موجود باشد.
ویژگی‌های ضروری عکس مورد نظر: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام‌رخ در ابعاد ۴*۶که کمتر از سه ماه پیش گرفته شده و کاملاً با ظاهر فعلی صاحب عکس همخوانی داشته باشد.
طبق مقررات شنگن، عکس شما بر روی برچسب ویزا چاپ خواهد شد.
آدرس محل کار و منزل به طور دقیق.
اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی:

· برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
·
برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار
·
برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
·
برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
·
برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی
مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی:پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی و مهرشده به سفارت ارائه شود.
ترجمه‌ی یک سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
بیمه مسافرتی:متقاضیان ویزا باید بیمه‌ی مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شنگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص مبلغ سی‌هزار یورو است. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور بلژیک داشته باشد.
بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد بلژیک
در صورت لزوم، فاکتور پرداخت‌شده‌ی هتل در بلژیک برای کل مدت اقامت
برای ارائه‌ی مدارک احتیاج به وقت ملاقات و انجام مصاحبه از بخش ویزای سفارت بلژیک دارید که می‌توانید اینترنتی و یا به صورت حضوری برای دریافت وقت ملاقات اقدام کنید

آدرس سفارت بلژیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

آدرس سفارت بلژیک در تهران: ولی عصر- خیابان  ‏فیاضی(فرشته)- پلاک  ‏‏۱۵۵‏
تلفن:
۲۲۰۴۹۲۴۷‏، ‏۲۲۰۴۱۶۱۷
فکس:
۲۲۰۴۴۶۰۸‏
ساعت کاری:
یکشنبه تا پنجشنبه ۱۴- ۹‏

شهر های بلژیک-قسمت اول

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (5 Votes)

شهر بروکسل

Brussels-Belgium

شهر بروکسل پایتخت و از بزرگ ترین شهر های بلژیک است.این شهر در مرکز بلژیک قرار دارد .بروکسل پایتخت سیاسی و مرکز اصلی اقتصادی و تجاری بلژیک است.شهری دو زبانه که در ان هر دو زبان فرانسه و هلندی زبان رسمی ان می باشند.این شهر زیبا یک مرکز برای مد، هنر و فرهنگ بلژیکی است و با وجود سیستم اموزش و پرورش سازمان یافته و کارآمد دارای بالاترین نرخ بیکاری در اروپا است.تابستان ها محبوب ترین فصل برای بازدید از بروکسل به دلیل آب و هوای معتدل ان می باشد و زمستان های سرد و مرطوبی دارد.شبکه حمل و نقل عمومی شهری در بروکسل بسیار گسترده و شامل مترو، اتوبوس، تراموا و قطار می باشد.مترو بروکسل یکی از راحت ترین و سریع ترین راه ها برای سفرهای درون شهری است.فرودگاه این شهر یکی از پر رفت و آمد ترین فرودگاه ها در اروپا می باشد هم چنین یک فرودگاه نظامی به نام پایگاه هوایی ملسبروک نیز دارد.مکان های گردشگری این شهر میدان مرکزی بروکسل، قصر استاکلت بروکسل، پارک بروکسل، موزه کاکائو و شکلات بروکسل، دروازه هال گیت بروکسل، کلیسای قلب مقدس بروکسل، مجموعه اروپای کوچک بروکسل، مجسمه مرد کوچک، پارک نمایشگاهی هیسل بروکسل، پارک لئوپارد بروکسل می باشد.

 

شهر آنتورپ

Antwerp-Belgium

شهری در شمال بلژیک و پرجمعیت ترین شهر در منطقه فلاندر می باشد که رودخانه شلده از این شهر عبور می کند.آنتورپ مدت طولانی، یکی از شهر های مهم اقتصادی و فرهنگی در میان کشور های سفلی (هلند، لوگزامبورگ، بلژیک) بوده است.جاذبه های گردشگری ان شامل کلیسای جامع بانوی ما، فواره برابو، موزه مجسمه سازی میدل هایم، ایستگاه مرکزی، ساختمان پنج ستاره، کلیسای کارلوس بورومئوس، ساختمان تی استین، خیابان مایر، باغ وحش قدیمی آنتورپ، موزه ماس، شهر سبز، فلا اینکنسخان، تالار قصاب ها، میدان بازار، موزه پلانتین-مورتوس، سالن شهر، محله زوزن بورگ و تالار شهر می باشد.شهر آنتورپ به عنوان یکی از شهر های مهم اقتصادی در تجارت الماس است.این شهر دارای تاثیر بسیار زیادی بر دیگر طراحان مد بلژیکی مانند راف سیمونز، Olivier Theyskens وVeronique Branquinho می باشد.حمل و نقل شهری شامل تراموا و اتوبوس می باشد و فرودگاه بین المللی این شهر در منطقه Deurne واقع شده است که دارای پرواز به اکثر مناطق اروپا می باشد.هم چنین این شهر دارای یک اسکله با یک ترمینال مسافربری جداگانه برای پهلو گرفتن کشتی های تفریحی در بندر می باشد.گفتنی است که راه آهن این شهر برای هر دو سفر راه آهن داخلی و بین المللی عمل می کند.زبان رسمی مردم آنتورپ هلندی است و انگلیسی به طور گسترده در داخل و اطراف آنتورپ سخن گفته می شود.

 

شهر گنت

Ghent-Belgium

این شهر در منطقه فلاندر بلژیک واقع شده و در اواخر قرون وسطی یکی از بزرگ ترین و ثروتمند ترین شهر ها در شمال اروپا می باشد و دو رود شلده و leie  از این شهر عبور می کنند.این شهر زمستان های سرد و تابستان های گرمی دارد و شهری بسیار دنج و جذاب در فلاندر است.شهر گنت زمانی بزرگ ترین مرکز تولید پارچه در اروپا بود.از جمله جاذبه های گردشگری این شهر، کلیسای گنت، موزه هنر های زیبا گنت، برج بوکن گیت، قلعه کنت گنت، جشنواره گنتس می باشد.

بلژیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (3 Votes)

بلژیک  BELGIUM

   کشور بلژیک مقر بسیاری از سازمان های بین المللی است از جمله ناتو. این کشور که در اروپای غربی واقع شده است از موسسین اتحادیه اروپا نیز محسوب می شود.

   برای ورود به بلژیک بایستی حتما ویزای شنگن داشت. قوانین اخذ ویزای شنگن برای کل اروپا تقریبا یکسان است. مدارک مورد نیاز اخذ ویزای شنگن شامل سند ملکی، گردش حساب بانکی و مدارک شغلی است که این مدارک مورد نیاز اخذ ویزای شنگن در سرتاسر اروپا است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای شنگن و شرایط اخذ آن با همکاران ما در آژانس مسافرتی تفریحات و با شماره های 87170 و 88505454 تماس بگیرید.

امروز

.
يكشنبه 28 آبان 1396.
تاریخ شمسی :
الأحد 1 ربيع أول 1439.
تاریخ قمری :
Nov 19 2017.
تاریخ میلادی :

درباره ما

تیم ویزا فور ویزا با هدف ارائه خدمات نوین در 4 زمینه ویزا، وقت سفارت و پیکاپ ویزا و رزرو هتل آماده خدمت به متقضیان می باشد.

http://visaforvisa.com

تهران - ضلع جنوب غربی پل سید خندان - خیابان برازنده - پلاک 48 - واحد 1

تلفن:02187170

عضویت در خبرنامه

شما اینجا هستید: Homeکشورهای عضو شینگن بلژیک